10 decembrie 2011
A filmat în timp ce a fost surprins de o avalanşă
Un grup de prieteni au mers la schiat în Verbier, Elveţia, iar unul dintre ei a filmat traseul pe care l-a făcut fiecare. Din păcate, cel care ţinea camera de filmat a fost "îngropat" la 2 metri sub zăpadă de o avalanşă, chiar în timp ce schia.
Bărbatul a reuşit să se salveze datorită faptului că a format o pâlnie din palme şi a suflat aer cald în zăpadă, până s-a topit suficient de mult încât să poată ieşi.

