20 iulie 2011
O mica pauza! Good bye! Se you soon!
Prieteni, timp de doua saptamani nu voi publica nimic. Voi reveni pe blog in jurul datei de 30 iulie - 2 august, cu multe postari depsre corabii si vapoare. Am decis sa revin cu postari despre corabii si vapoare pentru ca categoria lor au foarte putine postari. O sa mai fac si o noua categorie cu titlul ,,ANIMEURI", o sa pun postari ,,Help blog" si alte postari :) . Am programat cateva articole dar o sa pun mai multe cand voi fi la PC Sper sa ne revedem cu bine si va urez vacanta placuta! :)

